verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж радіаторів


Демонтаж радіаторівУ Києві, як в мегаполісі, величезна кількість старих будинків, які були побудовані ще в радянському союзі. І в багатьох квартирах досі встановлені старі радіатори опалення. Більшість таких радіаторів не виконують поставлених на них завдань, а саме якісно обігрівати квартиру. Тому власники таких радіаторів, при наявності коштів, організовують заміну старих на нові.

Тому, щоб встановити нові, потрібно щоб був виконаний демонтаж радіаторів старого зразка. Таку послуги може надати компанія "Nokas", яка вже багато років виконує демонтажні послуги різного характеру. Ознайомитися з повним переліком послуг нашої компанії ви можете на нашому офіційному інтернет ресурсі.

Щодня ми приймаємо замовлення на різні види демонтажу. Ми заслужено вважаємося одними з кращих компаній в Києві в даній сфері. Тому якщо Вам потрібно замовити демонтаж радіаторів за адекватною ціною, то варто співпрацювати саме з нашою компанією. Для цього вам всього лише потрібно набрати один із вказаних номерів. При спілкуванні з нашим фахівцем, ви зможете отримати відповіді на ваші питання, узгодити ціну на демонтаж радіаторів і дату виконання робіт.

У компанії "Nokas" ви за невеликі гроші можете замовити демонтаж радіаторів. Гарантуємо чіткість і професійний підхід до виконання даної послуги.

Якщо вам буде потрібно і вивезення старих радіаторів, то і цю послугу ви можете замовити разом з демонтажем радіаторів. Бажано про це повідомити на етапі первинного узгодження надання послуг. Залежно від кількості, ми будемо розуміти який транспорт необхідний.