verhnyaya_shapka.jpg


 

Умови роботи

ТРИ ГОЛОВНИХ ВАРІАНТИ СПІВРОБІТНИЦТВА
З ПІДПРИЄМСТВОМ ТОВ «БЕРЛОГА»

ВАРІАНТ I

 1. Для тих, у кого дефіцит вільного часу, але немає проблем з наявністю коштів, компанія пропонує весь хід робіт довірити професіоналам.
 2. Наш дизайнер після зустрічі і бесіди з Вами, виходячи з Вашого стилю життя і Ваших побажань, підготує дизайн-проект, що враховує сам дизайн, проведення сантехнічних та електромонтажних робіт, вибір меблів, кахлю, шпалер, портьєр, сантехнічного, кухонного і електроустаткування. Всі деталі та елементи дизайну будуть служити єдиному стилю і визначать імідж Вашої оселі, офісу або квартири.
 3. Створення дизайн проекту з вибором елементів потребуватиме певних витрат коштів і часу. Однак, завдяки цьому Ви заздалегідь будете знати вигляд Вашого майбутнього житла, а при бажанні зумієте вчасно внести поправки відразу ж, на етапі проектування ремонтно-оздоблювальних робіт. Нашому дизайнеру Ви можете зобов'язати здійснення авторського нагляду за ходом робіт, самі ж Ви зможете в будь-який момент ознайомитися з їх проведенням, доручивши все турботи і відповідальність за підсумковий результат фахівця компанії по дизайну.
 4. Кошторис видів, розміру і вартості робіт визначається на основі дизайн-проекту після того, як він буде затверджений. Оскільки вимоги до якості і технологій в подібних випадках Замовники висувають найвищі, вартість робіт може перевищувати середньо-міський рівень.
 5. Дана форма співпраці передбачає значне вкладення коштів Замовника з одного боку і економію його часу з іншого боку, завдяки дорученням контролю за ходом робіт і використанням матеріалів фахівця з авторського нагляду.
 6. Однак в реальному житті часто клієнти і їхні близькі, не дивлячись на затверджений дизайн-проект і проведення авторського нагляду, бажають щодня спостерігати за процесом ремонту. Керівництво компанії не проти - це Ваше споконвічне право, а ми в свою чергу завжди готові професійно роз'яснити будь-яку свою дію.
 7. У той же час фахівці компанії висловлюють готовність працювати по грамотно складеним проектам дизайнерів інших будівельних організацій.

ВАРІАНТ II

 1. Найпопулярніший з зустрічаються на практиці варіантів взаємодії компанії і замовника.
 2. Клієнт самостійно, не звертаючись до дизайнерів, вибирає інтер'єр для житла або офісу. Така співпраця має на увазі Ваше постійне консультаційну участь в процесі прийняття рішень щодо виконання робіт. Тут від Вас буде залежати своєчасне постачання обраних Вами матеріалів від дверей і сантехніки до самих незначних дрібниць. Не виключено, що від Вас будуть потрібні контакти з домоуправлінням, яке в питаннях експлуатації і ремонту спілкується саме з власниками нерухомості.
 3. Шановні Клієнти, Ваша готовність до подібної форми взаємодій дозволить уникнути непорозумінь і питань про те, чому Вам необхідно не тільки оплачувати ремонтно-оздоблювальні роботи, а й витрачати дорогоцінний час на контакти з виконавцями робіт і домоуправлінням. Практика ремонту показує, що, якщо організаційні питання не вирішені на проектному етапі (Варіант I), вони неминуче привернуть до себе увагу під час виконання робіт і зажадають Вашого безпосередньої участі.
 4. Компанія ТОВ «Берлога» зобов'язується провести розрахунок витрат матеріалів і при необхідності допомогти Вам придбати чорнові матеріали. Досвід фахівців компанії дозволить Вам вибрати найбільш якісні товари в магазинах, які зарекомендували себе як надійні і сумлінних постачальників. Однак, фахівці компанії не в змозі без Вашої участі визначити, які ж саме шпалери або плитка, змішувачі або двері влаштовують Ваш смак. Тобто, своєчасне надання цих матеріалів - Ваша прямий і безпосередній обов'язок!
 5. Важливо і те, щоб Ви заздалегідь, до приходу інженера, що становить кошторис, визначилися з переплануванням Ваших приміщень - буде чи не буде вона проводитися. Перед запрошенням електрика просимо Вас вирішити питання з кількістю і розташуванням вимикачів і розеток, «теплими підлогами», електричною вентиляцією, розстановкою оргтехніки, телевізорів та іншого. Сантехніку важливо буде почути від Вас про Ваші плани на розміщення сантехнічного обладнання, посудомийної і пральної машин з урахуванням планування Вашої кухні, ванної, туалету та підсобних приміщень. А своєчасний вибір кухонних меблів з наданими нашим фахівцям ескізів її розташування значно спростять прокладання комунікацій та оздоблювальні роботи.
 6. Таким чином, список питань, які потребують саме у Вашому рішенні, шановні Клієнти, досить широкий. При цьому, як показує практика, в реальному житті виникає чимало й інших питань. Але вони цілком вирішувані! Підкреслюємо: ми завжди готові бути Вашими помічниками в їх вирішенні, проте, хотіли б зустрітися з Вашим розумінням необхідності співпраці в ім'я загального успіху і щоб уникнути витрати зайвої енергії і Ваших коштів.

ВАРІАНТ III

 1. У наші дні нерідко сім'ї на покупку квартир витрачають велику частину заощаджень. При цьому на обробку коштів майже не залишається.
 2. Компанія ТОВ «Берлога» висловлює готовність допомогти Замовникам і в подібних обставинах. При цьому ми просимо наших Клієнтів усвідомити, що на відміну від Варіанта I, скромний бюджет зажадає більшою мірою Вашого організаційної участі в ремонті; а на відміну від Варіанта II, фахівці компанії попросять Вашої участі в питанні придбання як чистових, так і чорнових оздоблювальних матеріалів. Це зменшить Ваші витрати, але зажадає додаткової витрати Вашого часу.
 3. З метою економії Ваших коштів ми рекомендуємо обмежитися косметичною обробкою. В цьому випадку стелі і стіни згладжуються лише на товщину шпатлевочного шару (не більше 2 міліметрів). Підлоги з допомогою фінішного вирівнювача можливо вирівняти до 5 міліметрів. Після цього проводиться фарбування стелі, обклеювання шпалерами стін і укладаються чистові підлоги. Тут наведено най економніший варіант обробки без суворого вирівнювання з чистової обробкою. В результаті Ви отримуєте цілком придатне для проживання або роботи приміщення, яке радує чистотою і свіжістю поверхонь.
 4. Варіант III застосовується і в тих випадках, коли в суворій обробці приміщень немає особливої ​​необхідності, він актуальний, наприклад, для квартир, складів і офісів, призначених для оренди.
Існує можливість суміщення наведених тут варіантів обробки. Найбільш важливі приміщення можна обробити якісніше, інші - менш. Крім того, при необхідності Ви можете замовити якісне вирівнювання лише самих нерівних площ стін, підлоги або стелі, а решту обсягу робіт провести по Варіанту II. Таким чином, компанія готова до втілення будь-яких варіантів, в залежності від Ваших потреб.
Навіть в тих унікальних випадках, коли Ви, шановний Замовник, не можете прийти до остаточного рішення, керівництво компанії ТОВ «Берлога» висловлює готовність обговорити з Вами докладно будь-які можливості з метою зупинитися прийнятним для Вас варіанті. Телефонуйте нам! Ми раді конструктивної співпраці з Вами!

Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад