verhnyaya_shapka.jpg


 

Ремонт ванних кімнат

Ремонт у ванній кімнаті замовитиВи давно мрієте про ремонт у ванній кімнаті? Так нехай же ваша мрія стане реальністю. Звичайно, ремонт у ванній можна зробити самостійно, але все-таки краще звернутися до професіоналів. Адже зробити хороший ремонт у ванній - справа непроста. Тільки висококваліфіковані фахівці виконають вам ремонт за короткий проміжок часу, а найголовніше, гарантовано якісно.
До ремонту у ванній кімнаті необхідно підійти ґрунтовно. Пам'ятайте, що під час ремонтних робіт треба постійно стежити за гідроізоляцією поверхонь. Це допоможе вам уникнути проблем з сусідами, а також з вогкістю у ванній.

Часто санвузол потрібно збільшити і для цього є такі рішення: забрати трохи площі кухні, виділити «зайву» кімнату або ж поєднати ванну кімнату з туалетом - найпоширеніший варіант, який компактно розмістить раковину, унітаз, пральну машину, ванну, душову кабіну та ін.

Є змогу встановити пральну малогабаритну машину, висотою близько 70 см, помістити під спеціальну раковину, у якій злив знаходиться ззаду на стінці, а не на дні.

Пол у ванній кімнаті повинен бути рівним і гладким, а також мати відмінну гідроізоляцію. Роботи по ремонту підлоги починаються з видалення старого покриття для підлоги та сміття. Нерівності підлоги можна виправити, використовуючи цементні стяжки. Саме зараз слід звернути особливу увагу на гідроізоляцію підлоги, оскільки потім це буде зробити досить складно. Необхідно промазати, як слід, всі кути, підлогу, а також стіни приблизно на 15-20 см від поверхні підлоги спеціальним гідроізоляційним матеріалом. Даний матеріал можна придбати в спеціалізованому магазині. До речі, фахівці нашої компанії, при необхідності, самі придбають саме той матеріал, який потрібно для ремонту вашої ванної кімнати. Після проведеної гідроізоляції підлоги, кладемо захисну стяжку і починаємо укладання нової плитки.

Важливим етапом ремонту ванної кімнати і туалету є прокладка труб. Пам'ятайте про те, що несучі стіни небажано чіпати. Всі комунікації можна прибрати в підлогу і стіни, але для цього їх не обов'язково довбати, можна заштукатурити. А можна просто зробити перегородку і за неї заховати труби, бачок унітазу, змішувач і ін. На поверхні стіни можна побачити тільки виливши змішувача, рукоятки і кнопку зливу води. Цей варіант підходить тільки в тому випадку, якщо площа ванни велика і можна забрати простір для досягнення зовнішнього естетичного вигляду. Особливу увагу в цьому випадку потрібно приділити доступу до бачка, в разі його ремонту і обслуговування. Вибираючи унітаз, переконайтеся в тому, що зливний патрубок підходить до розташування каналізаційної труби в санвузлі вашої квартири. Якщо вона розташована в підлозі, тобто під унітазом, то модель повинна бути з направленим вертикально вниз зливним патрубком.

Бажано, щоб монтаж труб виконував професіонал, знає всі тонкощі комунікацій. Ви ж не хочете мати проблеми з сусідами, у яких після вашого ремонту з'явилися до вас всілякі претензії?

Ремонт у ванній кімнаті недорого цінаСтіни у ванній необхідно підготувати до оздоблювальних робіт. На сьогоднішній день у великих торгових центрах, а також спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір плитки, а також інших матеріалів для оздоблювальних робіт. Який матеріал Ви оберете, залежить від вашої фантазії.

Електрика у ванній кімнаті - це окреме питання. Безсумнівно, поєднання води та електрики в одній кімнаті - привід, як слід, задуматися про безпеку. Необхідні вологозахищені вимикачі і розетки, так, і кабелі, прокладені у ванній кімнаті повинні бути спеціальними, водостійкими.

Ви прекрасно знаєте, що у ванній завжди підвищена вологість, а також з-за поганої циркуляції повітря на стінах і стелі з'являється конденсат. Добре продумана вентиляція позбавить вас від цих проблем.

Купівля нових меблів у ванну кімнату - заключний етап ремонту. До речі, нові меблі, куплену вами, фахівці нашої компанії встановлять відповідно до ваших побажань. Довірте ремонт у вашій ванній кімнаті нашим висококваліфікованим фахівцям. Результат перевершить всі ваші очікування.

Види робіт Од. вімір. Ціна грн.
1 Укладання плитки (стіни) м2 від 250
2 Укладання плитки (пол) м2 від 250
3 Укладання плитки з керамограніта м2 від 200
4 Укладання мозаїки м2 від 350
5 Мармур, плитка з мармуру м2 від 350
6 Панно з плитки м2 дог.
7 Різка кутів під 45 м2 60
8 Затирка швів м2 10Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад