verhnyaya_shapka.jpg


 

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт Капітальний ремонт - є однією з найсерйозніших різновидів проведених ремонтів. Саме слово «капітальний» має на увазі повну зміну навколишнього простору, починаючи з проводки і закінчуючи інтер'єром.

З чого починається капітальний ремонт квартири?

Він починається з тотального знищення всього колишнього. Якщо ви бачили квартири, які продаються в новобудовах, то прекрасно розумієте, про що піде мова. Початкова стадія «капітального ремонту» це заміна старої електрики, систем водопостачання, опалення, каналізації і т.д. Розташування комунікацій дуже серйозно продумується на стадії проектування відповідно до ГОСТу і останніми впливами моди. Всі труби і дроти приховуються в стіни, так щоб їх зовсім не було видно.
Друга фаза це робота зі стінами, підлогою і стелею. Викривлені перекриття - бич сьогоднішніх новобудов. Не один кілограм сухих сумішей доводиться витратити на вирівнювання навколишніх стін, але результат завжди виправдовує себе. Так само під заміну потрапляють вікна і двері, все оновлюється.
Третім етапом при капітальному ремонті квартири йде більш детальне опрацювання стелі. Тут багато що залежить від побажання замовника, але наші фахівці завжди готові допомогти порадою і зобразити схематичний макет можливих змін. Відверто кажучи, із застосуванням дизайнерської думки з стелі можна зробити повноцінний предмет декору використавши ліпнину, спеціальне освітлення, елементи натяжного полотна і багато іншого ...

Четвертим пунктом слідують стіни. Тут є, де розвернути думки власника квартири. Неймовірна кількість оздоблювальних матеріалів, фарб, шпалер представлено на будівельному ринку. Залишається тільки вибрати забарвлення і фактуру, а наші майстри втілять в життя задумане.

Завершальною ланкою в проведенні капітального ремонту слідує робота з підлогою. Пол дуже важлива частина будь-якого приміщення, від того як його покласти залежатиме його довговічність і надійність.

Орієнтовна вартість капітального ремонту квартир за індивідуальною домовленістю з фахівцем.

Але пам'ятайте!!!

Довіряти проведення капітального ремонту можна лише професіоналам своєї справи - звертайтеся до нас і насолоджуйтеся результатом.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад