verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж дверей

Демонтаж дверей Демонтаж дверей

Види робіт Грн Од. вимір
Демонтаж дверної коробки без збереження 100 шт.
Демонтаж дверної коробки зі збереженням 200 шт.
Демонтаж дверного блоку металевого 200 блок

Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05Зіткнулися з необхідністю демонтажу дверей і хочете звернутися за послугою до майстра з великим досвідом У нашій компанії працюють професіонали і ми пропонуємо демонтажні послуги в широкому асортименті. Ми можемо виконати для Вас демонтаж дверної коробки як зі збереженням, так і без. Нам можна довірити і демонтаж металевого дверного блоку, всі розцінки вказані на сайті. У попередньому консультуванні клієнтам ми не відмовляємо.

Цікавить швидкий і якісний демонтаж дверей Зверніться за послугою в нашу фірму, і робота буде виконана професійно.

Для демонтажу дверей нами використовуються професійні інструменти і хороша техніка, ми працюємо з конструкціями різного типу. Наші фахівці відповідально підходять до своєї роботи і виконують її акуратно. Доручити нам демонтажні роботи можна в квартирах або будинках, громадських закладах і різних установах. Ми знаємо всі тонкощі грамотного демонтажу дверей і якість нашої роботи Вас не розчарує. Комплексно Ви можете замовити у нас і інші демонтажні роботи на своєму об'єкті. Якщо Ви плануєте капітальний ремонт і перепланування, то можете замовити у нас послуги з демонтажу сантехніки та електрики. Після виконання робіт ми можемо вивезти будівельне сміття для Вашої зручності. Замовте у нас демонтаж дверей і робота буде виконана найближчим часом. Ми цінуємо довіру клієнтів і сумлінно виконуємо свою роботу на кожному об'єкті. Не відкладайте оформлення замовлення і відразу звертайтеся до професіоналів. Ми отримуємо про виконані роботи приємні відгуки, якість їх виконання неодмінно сподобається і Вам.

Задати питання по послугах можна нашим фахівцям, звернувшись до нас за телефонами на сайті. Вам розкажуть про демонтажних роботах з різними конструкціями докладніше і на їх виконання запропонують відмінні умови. Викликайте наших фахівців на зручний час.

Необхідний демонтаж дверей? Замовити дану послугу можна у нас прямо зараз.