verhnyaya_shapka.jpg


 

Євроремонт

Євроремонт під ключПоняття євроремонт увійшло в повсякденний побут, так що зараз стає важко визначити, що ж це насправді. Хтось думає, що євроремонт - це наявність імпортних матеріалів або інтер'єр, який запам'ятовується надовго. А може бути, євроремонт - це наявність сучасних досягнень техніки?

Євроремонт під ключ включає в себе проект, який ведеться дизайнером, він і визначає, як буде виглядати Ваша квартира або інше приміщення. Крім ескізної частини проект включає в себе різні кошториси та креслення, вибір меблів, сантехніки, електрики, шпалер, а також інших матеріалів, які необхідні для повноцінного ремонту. Переваги очевидні: проект не буде втілений в життя, поки не буде затверджений замовником. У свою чергу це означає, що поправки або уточнення до проекту вносяться на папері, а не після того як проект був втілений. Можливо, Ви забули згадати дизайнеру інтер'єру про якусь дрібницю, через яку всі Ваші побажання і думки не були враховані. В такому випадку Ви зможете заощадити свої гроші, які були б необхідні на те, щоб внести поправки, якби євроремонт був уже зроблений.

Євроремонт під ключ замовити недорогоВарто зазначити, що нерідко євроремонт квартир не обходиться без перепланування. В такому випадку наші фахівці допоможуть Вам узаконити перепланування. Всі турботи про євроремонт на себе візьме наша компанія. Ціна на кожен окремий євроремонт визначається індивідуально. Тому до розгляду всіх побажань замовника можна сказати, у скільки обійдеться ця робота.

Євроремонт квартири або офісу нашою компанією буде зроблений якісно і за розумними цінами. Ви не будете відчувати внутрішнє розчарування, адже кожна деталь буде продумана професіоналами своєї справи!


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад