verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж стін

Демонтаж під віконної тумби Кожна людина хоче жити в красивій, затишною і зручною квартирі або будинку. Але на шляху до цієї мрії можуть стояти різні перешкоди, які можна усунути. Демонтаж стіни в Києві є одним з видів демонтажних робіт, з якими стикається кожен, хто вирішив зробити у себе вдома або в офісі перепланування. Послугами з демонтажу стіни (Київ) часто користуються власники невеликих квартир, які з метою візуального збільшення площі, а також кардинальної зміни інтер'єру вирішують переробити свою житлоплощу в квартиру-студію.

Демонтаж стіни в Києві проводиться на підставі дозвільної документації. Це далеко не простий процес, який вимагає широких знань, умінь, а також необхідних для роботи інструментів.

Ремонтно-будівельна компанія «БЕРЛОГА» здійснює демонтаж стіни (Київ) командою досвідчених майстрів, які швидко і якісно справляються з роботою будь-якої складності.

Розбирати стіну самостійно, без теоретичних знань і практичних навичок не можна. Слід також пам'ятати, що не можна зносити несучу стіну, яка крім функції перегородки несе і опорну функцію. Розбирання такої стіни може принести шкоду всій конструкції будівлі.

Демонтаж цегляних перегородок Демонтаж бетонних перегородок

Залежно від матеріалу, з якого зроблені стіни, буде залежати і ціна на демонтаж стіни. У Києві менш міцні стіни, наприклад, з гіпсокартону, цегли буде демонтувати дешевше, ніж міцніші, такі як залізобетонні.

Довіряючи демонтаж стіни в Києві нашої компанії, Ви отримаєте послуги кваліфікованих фахівців з колосальним досвідом ремонтних і демонтажних робіт. Ми завжди зможемо дати Вам професійну пораду, який допоможе прийняти правильне рішення.

Види робіт Грн. Од. вимір.
Демонтаж цегляних перегородок до (12 см.) 50 м.кв.
Демонтаж цегляних перегородок до (25 см.) 70 м.кв.
Демонтаж бетонних перегородок до (8 см.) 70 м.кв.
Демонтаж бетонних перегородок до (16 см.) 200 м.кв.
Демонтаж бетонних перегородок до (30 см.) 300 м.кв.
Демонтаж перегородок з гіпсоплити, шлакоблоків, Д.С.П. 50 м.кв.
Демонтаж перегородок з дерева, дранки 40 м.кв.
Демонтаж перегородок з гіпсокартону 30 м.кв.
Демонтаж під віконної тумби 900 м.кв.
Демонтаж плитки 300 м.кв.
Демонтаж штукатурки 40 м.кв.
Демонтаж олійної фарби 50 м.кв.
Демонтаж шпалер 20 м.кв.
Демонтаж облицювання з панелей ДСП 25 м.кв.
Демонтаж вагонки з дерев'яним каркасом 20 м.кв.
Демонтаж вбудованих шаф, ніш, антресолей і т.п. 80 м.кв.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад