verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж сантехніки

Демонтаж сантехнікиДемонтаж сантехніки, вентиляції може знадобитися при повній переплануванні будинку, в процесі капітального ремонту, а також якщо Ви вирішили поєднати санвузол з ванною або просто встановити нову сантехніку. У цих випадках потрібно демонтаж старої сантехніки (раковин, унітазу і іншого). Демонтаж вентиляції може бути необхідний не тільки при переплануванні, але і при заміні старого вентиляційного устаткування, що вийшло з ладу, на нове. Поліпшення або заміна старої вентиляційної системи є запорукою гарної циркуляції свіжого повітря в приміщенні.

Наша компанія виробляє демонтаж сантехніки, вентиляції якісно і за доступними цінами.

Щоб зробити демонтаж сантехніки або вентиляції ефективним, потрібно дотримуватися правильну послідовність Демонтаж сантехнікиособливо, якщо мова йде про повне демонтаж сантехніки у ванній. Наші фахівці працюють за чітко виробленої схемою заходів, які дозволяють здійснити демонтаж сантехніки, вентиляції в стислі терміни. Перелік послуг компанії по даному виду робіт перераховано в таблиці вище. Професійні майстри компанії мають багаторічний досвід успішного проведення демонтажних і будівельних робіт, а також всі необхідні інструменти та обладнання для швидкої і якісної роботи.

Не рекомендується проводити демонтаж сантехніки, а також вентиляції самостійно. Але якщо ж Ви все-таки вирішили впоратися своїми силами, то не забувайте про правила безпеки. Не знаючи тонкощів процесу, можна завдати шкоди сантехніці або травмуватися.

Якщо Ви хочете, щоб демонтаж сантехніки і вентиляції став кроком на шляху до якісної подальшого ремонту і монтажу, доручіть це компанії «Берлога».

Види робіт Грн Од. вимір.
Демонтаж радіаторів опалення 100 шт.
Демонтаж ванни 200 шт.
Демонтаж душової кабіни 400 шт.
Демонтаж умивальника 100 шт.
Демонтаж унітазу, біде 100 шт.
Демонтаж сушки для рушників 100 шт.
Демонтаж труб опалення, водопроводу, каналізації 20 м.п.
Демонтаж газових плит, котлів, водонагрівачів 100 шт.

Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад