verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж стелі

Демонтаж олійної фарбиУ сучасному інтер'єрі квартири або будинку стеля грає далеко не останню роль, і його декоративне оформлення може бути самим незвичайним і сміливим. Демонтаж стелі може знадобитися в разі капітального ремонту, перепланування, його псування затопленням водою з верхнього поверху, вигоряння електричної проводки. Для демонтажу стель будуть потрібні не тільки спеціальні інструменти, а й певні знання. Тому довірити цей вид робіт краще професіоналам, у яких є необхідний в даній сфері досвід.

Команда фахівців компанії «БЕРЛОГА» в стислі терміни проведе демонтаж стель будь-якої складності.

Вартість робіт по демонтажу стель може істотно відрізнятися. Це залежить як від площі стелі, так і від матеріалу, з якого він зроблений.

Залежно від матеріалу визначається план робіт, а також підготовка демонтуючої частини. Слід пам'ятати і про проводку, яку легко можна пошкодити, якщо виконувати демонтаж стель самостійно. Дана робота своїми силами може стати також причиною травмування та нещасних випадків.

Демонтаж стелі Демонтаж гіпсокартону

Стеля - частина приміщення, яка відіграє важливу роль у створенні стильного інтер'єру, затишку і впорядкованості квартири. І для того щоб після закінчення ремонту стеля виглядала бездоганно, необхідно провести перш за все грамотний демонтаж. Наша компанія допоможе наблизитися до Вашої мрії. Зателефонувавши нам, Ви завжди зможете отримати кваліфіковану допомогу і пораду спеціаліста по всім видам демонтажних і будівельних робіт.

Демонтаж стель, виконаний кваліфікованими професіоналами «Берлога» - це якісна і швидка робота недорого.

Види робіт Грн Од. вимір
Демонтаж стелі Армстронг 30 м.кв.
Демонтаж гіпсокартону 40 м.кв.
Демонтаж штукатурки 50 м.кв.
Демонтаж олійної фарби 60 м.кв.
Демонтаж побілки 30 м.кв.
Демонтаж багета 10 м.кв.
Демонтаж шпалер 30 м.кв.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад