verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж підлоги

Демонтаж підлогиКапітальний ремонт, а також перепланування квартири незмінно починається з демонтажних робіт. Демонтаж підлог (стяжки, паркету, лінолеуму, плитки, ламінату), здійснений самостійно, може привести до псування сантехнічних труб. Крім того, відсутність необхідних навичок може призвести до травм. Тому таку роботу слід довірити команді професіоналів, які володіють необхідними знаннями, досвідом, знають всі тонкощі демонтажу підлог з паркету, лінолеуму, плитки, ламінату, а також стяжки.

Компанія «БЕРЛОГА» допоможе швидко і якісно здійснити демонтаж підлог (стяжки, паркету, лінолеуму, плитки, ламінату) будь-якої складності.

Вартість робіт є важливим питанням для багатьох людей. Слід розуміти, що в залежності від матеріалу старої підлоги буде різною і ціна на демонтаж підлог. Стяжка, паркет, лінолеум, плитка, ламінат - це найбільш поширені матеріали, з якими доводиться стикатися при демонтажі. Чим матеріал простіше, тим нижче буде ціна на дану послугу.

Демонтаж підлоги Демонтаж підлоги

Якісна підготовка підлоги до нового покриття - це перший крок на шляху до укладання рівного підлогового покриття. Демонтаж підлог (стяжки, паркету, лінолеуму, плитки, ламінату) починається з підготовчих робіт, в ході яких забирається з приміщення всі меблі. Потім розбираються плінтуса і знімається верхній шар підлогового покриття. Найчастіше цей процес буває досить пильний, і людям зі слабким здоров'ям краще не займатися ним самостійно.

Довірити демонтаж підлог (стяжки, паркету, лінолеуму, плитки, ламінату) найкраще досвідченим фахівцям компанії «Берлога», за плечима яких величезний досвід якісно проведених робіт.

Види робіт Грн. Од. вимір.
Демонтаж цементної стяжки до (10 см) 40 м.кв.
Демонтаж цементної стяжки до (15 см) 60 м.кв.
Демонтаж цементної стяжки до (20 см) 80 м.кв.
Демонтаж олійної фарби 50 м.кв.
Демонтаж плитки 30 м.кв.
Демонтаж паркетної дошки, ламінату 30 м.кв.
Демонтаж лінолеуму, ковроліну 20 м.кв.
Демонтаж ДВП, ДСП, фанери 20 м.кв.
Демонтаж лаг 20 м.кв.
Демонтаж плінтуса 10 м.кв.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад