verhnyaya_shapka.jpg


 

Алмазне свердління

Свердління отворів в застиглому бетоні являє собою досить трудомісткий і складний процес. Щоб зробити в бетонній плиті рівний отвір необхідного розміру і не пошкодити при цьому саму плиту, потрібно дуже добре постаратися. Принаймні так було до того, як в руки будівельників потрапила бурильна установка з алмазним буром. Її поява значно спростила описане раніше завдання. Алмазне свердління – кращий варіант, коли потрібно зробити в твердому бетоні рівну і красиву дірку.

Алмазне свердлінняЯк практика показує, у методу алмазного свердління є кілька величезних переваг в порівнянні з іншими доступними методами. Жоден навіть найдосвідченіший і акуратний майстер не зможе за допомогою відбійного молотка, наприклад, пробити в бетоні отвір з такими ж рівними краями і чіткою круглою формою. До того ж, при використанні молотка є досить великий ризик, що бетон трісне або зовсім розвалиться на шматки. У разі алмазного свердління турбуватися про це не доведеться. Все буде зроблено акуратно і навіть красиво.

Алмазне свердління на Ваше замовлення професійно і якісно виконають фахівці нашої компанії. Щоб замовити таку послугу, просто зателефонуйте нам.

Бурильна установка, яку ми використовуємо для роботи, досить потужна, щоб виконати різні за складністю завдання. Звернувшись до нас по телефону або іншим способом, Ви зможете описати ту роботу, яку необхідно виконати. Від обсягу і складності робіт буде залежати вартість. У будь-якому випадку, розцінки на алмазне свердління у нас дуже навіть лояльні. Це відзначають наші постійні і нові клієнти. В цьому особисто можете переконатися і Ви.

Телефонуйте нам і замовляйте алмазне свердління за доступною ціною.