verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж вікон

Демонтаж віконВікна та двері є невід'ємною частиною будь-якої квартири і будинку. І якими б якісними вони не були, з часом доводиться їх замінювати. Ставити нові двері або вікна потрібно в разі псування їх зовнішнього вигляду або втрати функціональності. Найчастіше заміна проводиться при переплануванні або капітальному ремонту. Перед тим як встановити нові, необхідно провести демонтаж вікон, дверей.

Недорогий демонтаж вікон, дверей, прорізів допоможуть здійснити досвідчені майстри компанії «БЕРЛОГА».

Ми допоможе Вам з розбиранням дверних і металевих блоків, вікон, бетонних підвіконь, прорізів.

При демонтажі вікон, дверей, отворів дуже важливо зберегти правильні розміри прорізів, якщо нові двері або вікна будуть таких же розмірів, як і попередні їм. Якщо ж розміри будуть іншими, то знадобиться збільшення або зменшення прорізів, з чим також допоможуть впоратися наші фахівці. Ми також підкажемо, чи можливе збільшення отвору без шкоди решті конструкції будівлі (несучі стіни і так далі).

Демонтаж вікон цінаСамостійний демонтаж вікон, дверей, отворів може призвести до втрати простору потрібного розміру, а недотримання правил безпеки - до травм.

Для багатьох людей важливими факторами є не тільки якість і вартість таких робіт, але і терміни проведення демонтажу вікон, дверей, прорізів. Швидкий демонтаж дозволить раніше почати монтаж, що, в свою чергу, просуне і ремонт в цілому.

Маючи багатий досвід в демонтажних і будівельних роботах, компанія «Берлога» в стислі терміни недорого проведе демонтаж вікон, дверей, прорізів, якістю якого Ви залишитеся задоволені.

Види робіт Грн Од. вимір
Демонтаж вікон 80 м.кв.
Демонтаж підвіконь 50 шт.
Демонтаж відливів 10 м.п.
Очищення дерев'яних рам від старої фарби 70 м.п.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад