verhnyaya_shapka.jpg


 

Алмазне різання

Алмазна різкаАлмазна різка - один із способів, що застосовуються в будівництві для отримання наскрізних отворів в різних матеріалах. Алмазна різка може застосовуватися для прорізання і демонтажу різних частин будівлі, без використання вібраційного і ударного інструменту. Різка може бути проведена в таких матеріалів як - бетон, залізобетон, цегла, в тому числі і декоративний камінь, асфальт і в будь-яких аналогічних матеріалах.
Фахівці нашої компанії допоможуть вам вирішити такі завдання як: різка бетону та залізобетону, нарізка швів в дорожньому покритті, різання стін і перекриттів, демонтаж фундаментів. Також можемо запропонувати таку послугу як, різання прорізів з пристроєм метало-укріплення.
У своїй роботі ми користуємося тільки перевіреним і надійним інструментом провідних світових виробників. До недавнього часу пристрій отвору було пов'язано з нестерпним шумом, тому пробивання отвору передбачає використання перфораторів та відбійних молотків. Із застосуванням алмазного інструменту завдання по влаштуванню і прорізці прорізів сильно спростилася. Алмазна різка стала невід'ємною частиною будь-якого будівництва або ремонту..

Алмазна різка Алмазна різка

Види робіт Од. вимір. Ціна (грн)
Прорізи в стіні без металоукріплення
1 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 10 м.кв. 220
2 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 10-12 см. м.кв. 320
3 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 13-15 см. м.кв. 480
4 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 16-18 см. м.кв. 580
5 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 19-20 см. м.кв. 740
6 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 23-24 см. м.кв. 920
7 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 25-30 см. м.кв. 1100
8 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 31-35 см. м.кв. 1260
9 Прорізи в Ж.Б. стіні товщиною до 36-40 см. м.кв. 1560
Коефіцієнт на роботи в монолітному ж.б.-1,2
10 Прорізи в цегляній стіні в 1/4 цегли (6-8) см. м.кв. 140
11 Прорізи в цегляній стіні в 1/2 цегли (12,5) см. м.кв. 200
12 Прорізи в цегляній стіні в 1 цеглу (2 5) см. м.кв. 240
13 Прорізи в цегляній стіні в 1.5 цегли (37-40) см. м.кв. 440
14 Прорізи в цегляній стіні в 2 цегли (50 см.) м.кв. 460
15 Прорізи в цегляній стіні в 3 цегли (7 5) см. м.кв. 600
16 Прорізи в керамзиту бетонних стінах, "сандвіч" м.кв. 540
17 Прорізи в стінах з дранки, гіпсо- і шлакобетону, Д.С.П. м.кв. 110

Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05Якщо Ви бажаєте приступити до кардинального ремонту та перепланування квартири, але не знаєте, як це зробити максимально безшумно, пропонуємо Вам скористатися алмазною різкою по бетону в Києві. Такий спосіб значно знизить шум від роботи з бетоном, і, на відміну від перфоратора, різання відбувається набагато акуратніше і тихіше.

Якщо Ви бажаєте скористатися послугою «Алмазне різання», радимо Вам зателефонувати в компанію «Берлога-Буд», і Ви переконаєтеся, що маєте справу з професіоналами. Ми пропонуємо весь спектр ремонтно-монтажних робіт як на житлових, так і на нежитлових об'єктах.

В наші дні алмазне різання є найпопулярнішою серед будівельників і ремонтних майстрів. За допомогою певного інструменту Ви зможете прорізати товстий шар бетону без клубу пилу і гучного шуму на п'ять поверхів вище Вас. Це найкращий спосіб вирізати дверні отвори і арки в квартирі, офісі та в інших приміщеннях. Зріз залишається рівним і не вимагає додаткової обробки, крім косметичного нанесення розчину і шпалер.

Що собою являє алмазне різання знає не кожен. Всім відомо, що алмазний камінь є найміцнішим і твердим мінералом на землі. І, щоб впоратися з важким завданням різання залізобетону, каменю та інших матеріалів, був винайдений інструмент з обертовим металевим диском, на краях якого є дрібні частинки алмазу. Завдяки цим частинкам металевий диск знаходить функцію тонкої пилки, яка здатна «пиляти» дуже тверді матеріали.

Крім того, алмазне різання по бетону зберігає первинний вигляд оброблюваної поверхні, і, на відміну від ударної сили перфоратора, не залишає тріщин або пошкоджень на стіні. Це дуже зручно і практично, так як після різання не потрібно приступати до усунення його наслідків.

Якщо Ви зібралися робити перепланування своєї квартири і потрібно виконати ряд тонких робіт, Вам потрібне алмазне різання, що здійснюється майстрами компанії «Берлога-Буд».