verhnyaya_shapka.jpg


 

Алмазне свердління бетону

Алмазне свердління бетонуОдним з напрямків компанії є алмазне свердління бетону. Отвори в бетоні одержувані за допомогою даної технології відрізняються неперевершеною якістю, із заданими характеристиками. Алмазне свердління, як і алмазна різання, здатне отримати ідеально рівний край в будь-якому твердому матеріалі, окрім дерева. Одним з позитивних моментів алмазного свердління є повна відсутність вібрації.

Свердління бетону та залізобетону алмазними коронками гарантує відсутність тріщин і сколів в матеріалі, що особливо важливо при роботі з фундаментом будівлі. Продухи в цоколі і фундаменті будівлі рекомендуємо свердлити тільки алмазними коронками..

алмазне свердління бетону алмазне свердління бетону

Види робіт Од. вимір. Ціна (грн)
Отвори діаметром до 15 см.в ж / б стіні
1 Отвір в ж / б стіні товщиною до 10 см. шт. 60
2 Отвір в ж / б стіні товщиною 10-20 см. шт. 120
3 Отвір в ж / б стіні товщиною 20-30 см. шт. 160
4 Отвір в ж / б стіні товщиною 30-40 см. шт. 200
5 Отвір в ж / б стіні товщиною 40-50 см. шт. 260
Роботи по стінах і отвори діаметром до 15 см. В цегляній стіні
6 Отвір в цегляній стіні товщиною до 10 см. шт. 40
7 Отвір в цегляній стіні товщиною 10-20 см. шт. 80
8 Отвір в цегляній стіні товщиною 20-30 см. шт. 110
9 Отвір в цегляній стіні товщиною 30-40 см. шт. 140
10 Отвір в цегляній стіні товщиною 40-50 см. шт. 180

алмазное бурение


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05Свердління отворів в застиглому бетоні є досить трудомісткий і складний процес. Щоб зробити в бетонній плиті рівне отвір необхідного розміру і не пошкодити при цьому саму плиту, потрібно дуже добре постаратися. Принаймні так було до того, як в руки будівельників потрапила бурильна установка з алмазним буром. Її поява значно спростило описану раніше завдання. Алмазне свердління - кращий варіант, коли потрібно зробити в твердому бетоні рівну і красиву дірку.

Як практика показує, у методу алмазного свердління є кілька величезних переваг в порівнянні з іншими доступними методами. Жоден навіть найдосвідченіший і акуратний майстер не зможе за допомогою відбійного молотка, наприклад, пробити в бетоні отвір з такими ж рівними краями і чіткою круглою формою. До того ж, при використанні молотка є досить великий ризик, що в бетон трісне або зовсім розвалиться на шматки. У разі алмазного свердління турбуватися про це не доведеться. Все буде зроблено акуратно і навіть красиво.

Алмазне свердління на Ваше замовлення професійно і якісно виконають фахівці нашої компанії. Щоб замовити таку послугу, просто зателефонуйте нам.
Бурильна установка, яку ми використовуємо для роботи, досить потужна, щоб виконати різні за складністю завдання. Звернувшись до нас по телефону або іншим способом, Ви зможете описати ту роботу, яку необхідно виконати. Від обсягу і складності робіт буде залежати вартість. У будь-якому випадку, розцінки на алмазну свердління у нас дуже навіть лояльні. Це відзначають наші постійні і нові клієнти. В цьому особисто можете переконатися і Ви.

Телефонуйте нам і замовляйте алмазне свердління за доступною ціною.