verhnyaya_shapka.jpg


 

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття Вивіз будсміття

Вивіз будсміття

Види робіт Грн Од. вимір.
ГАЗель (до 2 куб. 1.5 т.) 900 Ходка
ЗиЛ (до 5 куб. 5 т.) 1300 Ходка
КамАЗ (до 10 куб. 10 т.) 1800 Ходка
МАЗ (до 20 куб. 20 т.) 2800 Ходка


Завантаження будсміття

Види робіт Грн Од. вимір.
ГАЗель 600 кузов
ЗиЛ 800 кузов
КамАЗ 1200 кузов
МАЗ 2000 кузов
Фасовка будівельного сміття в наші мішки (30-40кг.) 10 шт.
Спуск будівельного сміття в мішках (без ліфта) 2000 т./ет
*Ціни вказані при наявності ліфта

Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05Цікавлять послуги з вивезення будсміття, і Ви хочете звернутися для їх замовлення у фірму з розумними розцінками? Ми пропонуємо відмінні умови і використовуємо надійний транспорт, звернутися до нас із замовленням можна прямо зараз. Наші фахівці можуть виконати і навантаження будсміття, його фасування в спеціальні мішки. З нами співпрацювати комфортно і вигідно, з нами зв'язатися для замовлення можна по запропонованим на сайті телефонами.

Чи плануєте вивіз будсміття? Доручіть роботи досвідченим співробітникам нашої фірми.
Звернутися до нас з питання вивезення будсміття можуть жителі будь-яких районів столиці, наші ціни на різні типи транспорту вказані на сайті. Ми з радістю візьмемося за вивезення будь-яких обсягів будівельного сміття і виконаємо роботи за короткий час. Будівельні компанії можуть з нами співпрацювати і на постійній основі. Ми будемо раді виконати регулярно вивіз будсміття з завершених Вами об'єктів. Наша команда знає, як правильно працювати з усіма типами будівельного сміття. Ми можемо виконати його спуск з поверху, наші фахівці завжди відкриті для інтересів клієнтів. Не варто відкладати вивіз будсміття, звернутися до нас за важливою послугою можна прямо зараз. З нами про результати співпраці діляться приємними враженнями, ми не маємо наміру розчарувати і Вас. Ми пропонуємо і ряд послуг з демонтажних робіт, Ви можете замовити комплексно необхідні послуги. Зв'яжіться з нами для узгодження всіх нюансів і отримання консультації прямо зараз. Ми дамо відповіді Вам на всі поставлені питання і запропонуємо відповідний час проведення робіт. У нас довіру і вибір кожного клієнта цінують, ми сумлінно виконуємо свою роботу на кожному об'єкті.

Якщо Ви не змогли знайти на сайті необхідну інформацію з вивезення будівельного сміття, то не втрачайте часу і звертайтеся до нас за вказаними номерами. Потрібна інформація Вам буде надана і хвилюючі питання Ви зможете задати безпосередньо нашому персоналу.

Необхідно вивезти будсміття? Доручіть роботи надійним фахівцям.