verhnyaya_shapka.jpg


 

Демонтаж електрики

Демонтаж електрикиДемонтаж електрики - це складний процес, який не варто здійснювати самостійно. Якщо неправильно поводитися при спробі демонтажу своїми силами може призвести до замикання, виведення з ладу демонтуємого об'єкта, а також травм, в тому числі серйозних. Тому демонтаж електрики повинні виконувати фахівці, які володіють професійними знаннями, практичними вміннями і необхідними інструментами і обладнанням. Допомога фахівців може знадобитися, якщо Вам потрібен демонтаж розеток, силового кабелю, щитків, світильників та інших приладів.

Демонтаж електрики - один з видів робіт, які успішно здійснює компанія «БЕРЛОГА».

Демонтаж електрикиНаша компанія допоможе з демонтажем різної складності. Список здійснюваних нами робіт по демонтажу електрики представлений в таблиці вище.

Перед початком робіт слід відключити всі дроти, перевірити спеціальним індикатором харчування вимикачів, розеток та інших виходів електромережі в квартирі. Тільки після припинення подачі електрики (знеструмлення) можна починати демонтаж електрики. При демонтажі щитків слід повісити табличку, що інформує про проведення ремонтних робіт. Попередження дозволить уникнути включення вимикачів третіми особами, а також убезпечить їх від ураження струмом. Необхідно пам'ятати про правила власної безпеки та безпеки оточуючих, недотримання яких може призвести до плачевних наслідків.

Провести якісний і швидкий демонтаж електрики під силу команді професіоналів нашої компанії, який має великий досвід в проведенні подібних робіт.

Види робіт Грн Од. вимір.
Демонтаж розеток, вимикачів 20 шт.
Демонтаж світильників 30 шт.
Демонтаж електроплити 100 шт.
Демонтаж електрощита 100 шт.
Демонтаж вентиляційних коробів (канал) 20 м.п.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад