verhnyaya_shapka.jpg


 

Косметичний ремонт

Буденність звичної обстановки часом стомлює. Життя починає здаватися таким же одностороннім і нудним, як і сірий інтер'єр будинку або квартири. А душа в цей час вимагає чогось нового і незвичайного. Якщо Вам близькі ці почуття, то косметичний ремонт - саме те, що Вам потрібно.

Що має на увазі косметичний ремонт квартири або офісу? Іншими словами, що це таке?

косметичний ремонтСама назва вже викликає асоціації з косметикою. Частково ці асоціації вірні. Точно так, як косметика робить жінку витонченіше, косметичний ремонт осяює приміщення яскравістю і красою. Якщо говорити прямо, то косметичний ремонт - це зміна "зовнішнього" вигляду будинку або квартири, а не торкаєтеся планування будівлі, основні сантехнічні та електричні магістралі.

Зазвичай в косметичний ремонт входить зміна оформлення стін, підлоги і стелі, а також міжкімнатних отворів, дверей і вікон. Можлива зміна обстановки (пересування меблів і т.д.). Крім цього, можуть бути змінені розетки, лампи, плінтуса та ін. Оформлення проводиться на розсуд клієнта або ж розробляється спеціальний дизайн-проект.

Такий ремонт хороший тим, що він зовсім не витратний, як за часом (всього близько 3 тижнів), так і по грошах. Адже по суті глобальних змін не відбувається. Це позбавляє Вас від дискомфорту і великих фінансових витрат. До того ж, ще одним його плюсом є те, що він не вимагає узгодження у відповідних органах (планування залишається незмінним).

Косметичний ремонт урізноманітнює Вашу повсякденне життя і внесе в неї трішки свіжості. За рекомендацією психологів, такий ремонт слід проводить раз в 3-7 років, адже одна і та ж обстановка з часом почне набридати. Не допустіть цього і зверніться до нас. Фахівці нашої компанії готові зробити все можливе, щоб Ваше життя було наповнене яскравістю і щастям.


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05


<< Назад