verhnyaya_shapka.jpg


 

Різання отворів і посилення

Під час перепланувань приміщень стіни часто піддаються виносу або врізці нових прорізів. Якщо вони були пророблені в опорній стіні, зміцнювати їх необхідно відразу ж. Для цього вирізають і зварюються спеціальні металеві каркаси, які повинні витримувати велике навантаження замість відсутньої стіни. Різання дверних отворів і посилення стінок з бетону повинно проводитися майстрами компанії, яка надає будівельно-монтажні послуги. Якщо об'єкт старий, то зміцнення потрібне для всіх отворів, заради безпеки мешканців або працівників приміщення. Різка отворів для дверей і їх ефективне посилення - це затребувана послуга, яка замовляється у випадках перепланування, реконструкції або будівництва нових будівель.

Підприємство «Берлога-Строй» пропонує послуги досвідчених фахівців, які в своїй роботі використовують тільки сучасний і якісний інструмент. Різка отворів і посилення, здійснені нашими майстрами, відрізняються високим професіоналізмом і оперативністю. Так що відразу після різання можна приступати до монтажу підсилюючих конструкцій.

Несуча бетонна стіна призначена витримувати великі навантаження, і тому її не дозволено бурити або руйнувати. Однак якщо в приміщенні проводиться капітальний ремонт і повне перепланування, різання дверних отворів з посиленням буде обов'язковим. Якщо Ви запланували великі ремонтні роботи, в яких необхідні послуги розвалу або різання бетонних стін, компанія «Берлога-Строй» завжди до Ваших послуг! Різка отворів алмазом і їх посилення - це один з напрямків нашої діяльності.

Здійснимо розвал старих стін і перегородок, зробимо недорогий ремонт будь-якої складності. Якщо Вам потрібно дізнатися, яка ціна різання отворів і посилення в Києві, зателефонуйте до нас!


Для безкоштовної консультації, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нам:

(044) 337-01-02

(096) 260-60-05